TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Bülent Korkmaz görevde!

YazarMesaj
sivasss_1985
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
sivasss_1985

Futbolcun : Mohammed Ali Kurtuluş

Ve Bülent Korkmaz görevde! Empty
MesajKonu: Ve Bülent Korkmaz görevde!   Ve Bülent Korkmaz görevde! EmptyPtsi Şub. 23, 2009 8:47 pm

Ve Bülent Korkmaz görevde! Bulent10

Galatasaray'da ışık hızı ile devam eden yeni teknik adam arama çalışmaları sona erdi.. Hagi'den olumsuz yanıt alan sarı kırmızılı yönetim rotayı "Kupa canavarı" Bülent Korkmaz'a çevirmişti. Ve efsane kaptan ile 1,5 yıllık anlaşma yapıldı! Korkmaz'la birlikte Kalli de görevde olacak...

Ve Galatasaray'da görevine son verilen Michael Skibbe'nin yerine geçecek teknik direktör için son karar verildi. Efsane kaptan Bülent Korkmaz 1,5 yıllığına sarı kırmızılı ekibin yeni teknik direktörü oldu.

Başkan Adnan Polat önderliğindeki sarı kırmızılı yönetim ile Florya'da buluşan efsanevi kaptan, çok uzun sürmeyen görüşmelerin ardından teklifi kabul etti. Yönetim ile Korkmaz arasındaki görüşmede şuan avukatın beklendiği ve önümüzdeki dakikalarda 1,5 yıllık anlaşmanın yapılacağı belirtildi.

UEFA Kupası'ndaki kritik Bordeaux maçına Bülent Korkmaz önderliğinde çıkacak olan G.Saray'da, Karl Heinz Feldkamp'ın da danışmalık görevinde kalacağı ifade edildi.

Bu arada 13 maçlık teklif nedeniyle G.Saray'ı reddeden yine eski efsane ve teknik adamlardan Hagi'nin yerine, efsane kaptan Bülent Korkmaz'a 1,5 yıllık öneride bulunulması dikkat çekti.

Rumen teknik adamın sezon sonuna kadar istediği ücretle, Bülent Korkmaz'ın istediği ücret arasında da büyük farkların olduğu ifade ediliyor.
http://www.forumfener.org

Ve Bülent Korkmaz görevde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Egemen Korkmaz, Trabzonspor'da !