TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu

4 posters
YazarMesaj
sivasss_1985
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
sivasss_1985

Futbolcun : Mohammed Ali Kurtuluş

Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu Empty
MesajKonu: Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu   Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 10:28 pm

Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu 13616487sb2

Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu: Anadolu’da taraftar kültürünün oluşmasında Eskişehirspor’un önemli bir yeri var. 1970′lerde Türkiye’de ilk defa tribün koreografisini yapan Es Es’ler’in en ünlü taraftar grubu Kızılcıklı. Bu taraftar grubu, adını Eskişehir’deki Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nden aldı. Basın açıklamalarını bile bu caddede yapıyorlar
http://www.forumfener.org
FeNeRMaNia
Moderatör
Moderatör
FeNeRMaNia

MesajKonu: Geri: Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu   Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 1:46 pm

Es es i SEviyorum ama tafarTarına acayip gaReziM var... Very Happy
Daha iLK eskiŞehire gidişiMde Esesli bi kızdan dayak YemişTim hiç unutamaM.. silent
apache
Üye
Üye
apache

Futbolcun : erhan küçük

MesajKonu: Geri: Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu   Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu EmptyCuma Ara. 05, 2008 10:03 pm

EsEs Paşa KardeşLerimize seLam oLsun .

Orda Burda Şurdadır
Şurda Burda Ordadır
Eskişehir Nerdeyse
Kasımpaşa Ordadır !
ankaragucu
Üye
Üye
ankaragucu

Takımım : Ankaragücü!

MesajKonu: Geri: Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu   Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu EmptyPaz Ocak 31, 2010 1:33 pm

Tribüncü ruhu oLmayan bı taraftar ornegı dostum dedıklerıne arkadan vurup küfür ederler örnekleri cok acık ve net. Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu Icon_cool
DuMan
Misafir

MesajKonu: Geri: Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu   Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu EmptyPaz Mart 21, 2010 6:30 pm

sadece abartılmış bir taraftar grubu...türkiyede sıralama yapılsa bence sıraya giremeyecekleri kesin...bunları laf olsun diye söylemiyorum öylesine sallamıyorum bir tarftar olarak birçok şehre gittim gördüm...abatılmış basında buna dahil, e bir özellikleri daha var dostum deyip kalleşlikleri umarım ankaraya geleceksiniz...bekliyoruz ; sizi bekliyoruz....

Eskişehirspor Kızılcıklı Grubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-