TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya

2 posters
YazarMesaj
Ebru
Moderatör
Moderatör
Ebru

Futbolcun : ibrahim toraman

Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya Empty
MesajKonu: Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya   Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya EmptyPtsi Mart 23, 2009 3:54 pm

Gölgesi vuruyor gecemin üstüne Kokun sinmiş yüreğime Ardına bakmadan gittin öylece Bomboş kaldı bak ellerim Gittin amma tek hatıra Göz yaşlarım senden miras bana Yoksun artık tek hatıra Göz yaşlarım senden miras bana Yağmurlar yağar inat göz yaşlarıma İrkilir güneş alev alev yandığıma Aklımdan geçenleri bir bilebilsen Ölmeli yada geri dönmelisin...
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

MesajKonu: Geri: Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya   Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:02 pm

Ya olduğun gibi görün..
Ya da göründüğün gibi ol..

HZ. MEVLANA
Ebru
Moderatör
Moderatör
Ebru

Futbolcun : ibrahim toraman

MesajKonu: Geri: Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya   Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya EmptySalı Mart 24, 2009 12:58 pm

"Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım sana. Büyüdün. Kafamda bir hikaye, bilirsin bunu çok severdin.İkimize bir mutlu son yazdım sonra. O evde seninle birlikte oturduk, sustuk. yanımda durdun sessizce. Burası sondu. Başka bir yaşamdı. Sadece biz vardık...
Bana baktın mavi ve telaşsız. Sustuk. Başka bir yaşamda başka bir mutlu son. Biz bunu haketmiştik. Hikayemiz orda bir yerde, hep benimle duracak. Dayanabilmemin tek yolu bu çünkü... "

Haydii Arkadaşlar Güzel Sözler Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-