TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"İnancımızı kaybetmedik"

YazarMesaj
adanalı_host
Moderatör
Moderatör
adanalı_host

Takımım : FENERBAHCE & ADANASPOR
Futbolcun : LİONEL MESSİ

"İnancımızı kaybetmedik" Empty
MesajKonu: "İnancımızı kaybetmedik"   "İnancımızı kaybetmedik" EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:08 am

"İnancımızı kaybetmedik" 971_B_adnanpolat051

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, ligde şampiyonluk şansını kaybetmediklerini söyledi. Lig TV'ye açıklamalarda bulunan Polat, şampiyonluk şanslarının devam ettiğini belirtirken, ''Önümüzde daha 9 maç ve kazanılacak 27 puan var. Şampiyonluk için her şey bitmiş gibi bir hava yaratıldı ama biten hiçbir şey yok. Hala şansımız sürüyor. Ben de oyuncularım da şampiyon olacağımıza inanıyoruz'' dedi.
Kalan haftalarda rakiplerin de mutlaka puan kaybedeceğini savunan Polat ''Her takım sürpriz puan kayıpları yaşayacaktır. Şu an sıralamada üstümüzde olan dört takımın üçüyle maçımız var. Yani kalan maçlarımızın tamamını kazanırsak, şampiyon olacağımızı düşünüyorum ve buna inanıyorum. İnancımızı kaybetmedik '' ifadesini kullandı. Polat, izin almadan ülkesine giden Lincoln'e de dönüşünde gerekli cezanın verileceğini de sözlerine ekledi.

"İnancımızı kaybetmedik"
1 sayfadaki 1 sayfası