TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vergisini ödeyene atkı!

YazarMesaj
adanalı_host
Moderatör
Moderatör
adanalı_host

Takımım : FENERBAHCE & ADANASPOR
Futbolcun : LİONEL MESSİ

Vergisini ödeyene atkı! Empty
MesajKonu: Vergisini ödeyene atkı!   Vergisini ödeyene atkı! EmptyÇarş. Mart 25, 2009 12:11 am

Vergisini ödeyene atkı! 3692_B_bursa
VERGİ Haftası nedeniyle Vergi Dairesi'nin standına giden Bursasporlu futbolcular, vergisini ödeyenlere takımlarının yeşil beyaz atkısını hediye etti. Yeşil beyazlı futbolculardan İbrahim Öztürk ve Serdar Aziz, bugün alışveriş merkezine gitti. Vergisini ödemeye giden vatandaşlarla konuşup kendilerine Bursaspor atkısı veren 2 futbolcudan savunma oyuncusu İbrahim Öztürk, şöyle dedi:

"Fenerbahçe'yi yenerek çıkışımızı sürdürdük. Fenerbahçe ile 4 maç oynadık, 4 maçta da Fenerbahçe bizi yenmişti. Beşinci maçta ise biz Fenerbahçe'yi mağlup ettik. Lige verilen arayı Antalya kampında yapacağımız hazırlık maçları oynayarak çok iyi değerlendireceğiz ve lige kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sezon başında büyük bir kulübe geldiğimi, çok çalışarak formayı kapacağımı biliyordum çok çalıştım ve çalıştığımın karşılığını alıyorum. Sezon sonunda ilk 5 te yer alarak Avrupa'ya gitmek istiyoruz. Takımımız Ertuğrul Sağlam'la iyi bir hava yakaladı. Bunu ligin sonuna kadar götürmek istiyoruz."
Bursa Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam ise mart ayında büyük alışveriş merkezlerinde standlarını kurduklarını belirtti, "Davet ettiğimiz Bursasporlu futbolcuların atkı hediye etmeleri, şık bir davranış" diye konuştu

Vergisini ödeyene atkı!
1 sayfadaki 1 sayfası