TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs

YazarMesaj
FeNeRMaNia
Moderatör
Moderatör
FeNeRMaNia

'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs Empty
MesajKonu: 'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs   'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs EmptyPerş. Mayıs 29, 2008 5:17 pm

'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs 211500075

Milan Asbaşkanı Adriano Galliani kulübün en azından iki yeni golcü daha almak istediğini açıkladı.

Milan, geçtiğimiz sezon forvetteki seçeneklerin azlığı sebebiyle başarısız oldu. Sezon sonuna doğru Filippo Inzaghi katkıda bulunsa da deneyimsizlik ve sakatlıklar, kırmızı siyahlı kulübün forvet hattını güçsüz bıraktı.

Sakat Ronaldo’nun ülkesine dönmesi bekleniyor ve bunun yanında Alberto Gilardino da Fiorentina’ya transfer oldu.. Bu iki oyuncunun da ayrılmasıyla Milan’da golcü olarak yalnızca 34 yaşındaki Inzaghi ve 18 yaşındaki Alexandre Pato kalacak.

Bu duruma en kısa sürede care bulmak isteyen Galliani, rahatsız olan taraftarların içine su serpecek açıklamalarda bulundu ve Barcelonalı Samuel Eto’o ile Chelsea’nin golcüsü Didier Drogba ile ilgilendiklerini belirtti.

Altı golcüden biri

Galliani, Genoa’da 19 gol atan Marco Borriello’nun San Siro’ya dönme ihtimalini de inkar etmedi. Milan şu anda Boriello’nun bonservisine Genoa kulübüyle ortak sahip ve Galliani oyuncunun bonservis durumunun en kısa süre içinde çözülmesi gerektiğini belirterek “Marco Borriello’nun Milan’a döneceğini sanmıyorum. İlk 11’de oynamak istiyor mu bilmiyorum. Teknik direktör ben değilim. Takıma gelirse altı golcüden biri olacak” dedi.

'İki golcüye ihtiyacımız var'/29 mayıs
1 sayfadaki 1 sayfası