TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kırık Bacakla 75 Dakika!

YazarMesaj
adanalı_host
Moderatör
Moderatör
adanalı_host

Takımım : FENERBAHCE & ADANASPOR
Futbolcun : LİONEL MESSİ

Kırık Bacakla 75 Dakika! Empty
MesajKonu: Kırık Bacakla 75 Dakika!   Kırık Bacakla 75 Dakika! EmptySalı Nis. 07, 2009 9:08 pm

Kırık Bacakla 75 Dakika! 1151_B_fernandes

İspanya Birinci Futbol Ligi'nde ilk 4'e girme hedefinde olan Valencia sahasında Getafe'yi 4-1 mağlup etti. Maçta Valencia'nın galibiyetinden çok Fernandes'in olayı hafızlara kazındı. Valencia'nın Portekizli oyuncusu Manuel Fernandes'in tam 75 dakika kırık bacakla oynadığı ortaya çıktı.

Valencia forması giyen Portekizli orta saha oyuncusu Manuel Fernandes'in bir pozisyonda bacağında kırık oluşmasına karşın bunu fark etmediği ve tam 75 dakika kırık bacakla oynadığı ortaya çıktı. Sağlık kontrollerinde kaval kemiğinde kırık olduğu ortaya çıkan Fernandes konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Maçı bırakabilirdim ancak hiç acı hissetmedim. Gerçekten hiç acı çekmedim. Ancak Pazartesi günü sağlık kontrolünden geçince doktorlar bana bacağımda kırık olduğunu söylediler. Ben de şaşkındım; doktorlar da" dedi.

Valencia Kulübü'nden yapılan açıklamada Fernandes'in sezonu kapattığı açıklandı.

Kırık Bacakla 75 Dakika!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''88. dakika artisti''