TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakaryaspor kongreye gidiyor

YazarMesaj
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Sakaryaspor kongreye gidiyor Empty
MesajKonu: Sakaryaspor kongreye gidiyor   Sakaryaspor kongreye gidiyor EmptySalı Mayıs 19, 2009 10:00 am

Sakaryaspor kongreye gidiyor 394620090518085036575

Sakaryaspor Yönetim Kurulu, olağanüstü genel kurul kararı aldı

Sakaryaspor Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Aktürk, Adapazarı Nikah Sarayı'nda Sakaryaspor Kulüp Başkanı Bülent Yılmaz'ın başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından gazetecilere açıklama yaptı.

Sakaryaspor Yönetim Kurulu'nun oybirliğiyle olağanüstü genel kurul kararı aldığını ifade eden Aktürk, "Yönetim kurulu üyelerimiz sezon sonunda yaşanan sportif başarısızlık karşısında olağanüstü genel kurul yapmaya karar vermiştir. Bu karara göre Sakaryaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 8 Haziran Pazartesi günü yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanamaması durumunda 2. toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 15 Haziran Pazartesi günü yapılacaktır. Bu karar yönetim kurulu toplantısına katılan üyelerin oybirliğiyle alınmıştır. Sezon sonunda gelen sportif başarısızlığa hiçbir mazeret üretmiyoruz. Genel kurul en doğru kararı verecektir. Buna inancımız tamdır. Basında bu süreçle ilgili olarak Sakaryaspor camiasına hakaret olarak kabul edilmesi gereken bazı tabirler kullanılıyor. Sakaryaspor hiçbir zaman için satılık bir mal değildir'' dedi.

Basın Sözcüsü Tamer Batuboylu ise, Sakaryaspor takımının sahipsiz kalmayacağını belirterek, bundan sonraki süreçte Sakaryaspor'un içinde bulunduğu konumdan bir an önce çıkacağını ve ilerleyen sezonlarda layık olduğu yere geleceğini kaydetti.

Sakaryaspor kongreye gidiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sakaryaspor 2 - Kartalspor 0
» sakaryaspor-tatangalar
» Fener, Trabzon'a Lugano'suz gidiyor