TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakkal: Denizlispor gündemi belirler

YazarMesaj
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Bakkal: Denizlispor gündemi belirler Empty
MesajKonu: Bakkal: Denizlispor gündemi belirler   Bakkal: Denizlispor gündemi belirler EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 4:34 pm

Bakkal: Denizlispor gündemi belirler 481920090527112225557
Mesut Bakkal, ''Denizlispor'un tarihine baktığınızda bu dönemlerde hep kendi işini yapmıştır. Yine gündemi belirleriz diye düşünüyorum'' dedi, geçmişteki bir maçı hatırlattı:

Süper Lig'de 2008-2009 sezonunun son haftasında Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan Denizlispor'da, Cumartesi günü oynanacak maçın hazırlıkları devam ediyor.
Denizlispor, şampiyonun belirlenmesinde yine anahtar takım oldu. İstanbul'da Beşiktaş ile 1986-1987 sezonunun bitimine bir hafta kala oynanan karşılaşmanın 86. dakikasında Erol Tolga'nın serbest vuruşunda top ağlarla buluşunca o yılın şampiyonunun değişmesine neden olan takım, 2005-2006 sezonunda da son maçına zafer şarkılarıyla giren Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmişti.
''Horozlar'' bu sefer, yine şampiyonun belirleneceği bir maça daha hazırlanıyor. Haluk Ulusoy Tesisleri'nde antrenmanlarını sürdüren yeşil-siyahlı takımın teknik direktörü Mesut Bakkal, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Denizlispor'un tarihine baktığınızda bu dönemlerde hep kendi işini yapmıştır, herhangi bir söylentiye fırsat vermemiştir. Yine gündemi belirleriz diye düşünüyorum'' dedi.
Çok önemli, ligin kaderini belirleyecek bir maça çıkacaklarını belirten Bakkal, şöyle devam etti:
''Biz kendi işimize bakacağız. Bizim avantajımız var. Moralimiz, keyfimiz yerinde. Sıkıntılı bir ortamdan sonra böyle bir maçı oynamak, her futbolcuya nasip olmaz. Tüm Türkiye'nin gözü Denizli'de olacak. Çektiğimiz sıkıntıya göre de, bu maçı hak ettiğimizi düşünüyorum. Futbolcularıma ve Denizli halkına şunu söylemek istiyorum. Cumartesi günü düğünümüz var Denizli ****** Stadı'nda. Bu düğüne de çoluk çocuk, eş, sevgili herkesi bekliyoruz. Çünkü kümede kalışımızı bu çocuklar hakikaten alın teriyle hak ettiler. Denizli de zaten Süper Lig'e yakışıyor. Benim çalıştırdığım takımlar ve Denizlispor her zaman işini yaparlar.''
-GEÇMİŞTEKİ MAÇI DEĞERLENDİRDİ-
Beşiktaş'ın 1986-1987 sezonunda şampiyonluktan olduğu karşılaşmayı hatırlatan Bakkal, o günü şöyle anlattı:
''Ali Sami Yen Stadı'ndadakika 86'da bir serbest vuruş kazandık. Topun başında ben vardım, Mahmut vardı, Erol vardı. Erol'un Perşembe günü çocuğu olmuştu. Dedi ki, 'Bu çocuğun hatırı için ben vurabilir miyim?' Biz de 'vur' dedik. Hatta barajda Ulvi vardı, Samet vardı, o zamanlar Beşiktaş'ın çok iyi bir takımı vardı. Fikretler, Feyyazlar, Kadir, kaleci sanırım Zirkoviç'ti. Ben topun üstüne bastım çekildim, Erol da vurdu. Çok güzel de bir gol oldu. Sevincimiz inanılmazdı. Tabii o gün sahadan zor çıktık. O sene futbolcuyken, şimdi de teknik direktör olarak Beşiktaş'ın karşısına çıkıyoruz. Neler olacak ben de merak ediyorum. Herhalde insanlar maçı bırakacaklar diye düşünüyorlar. Öyle bir şey yok. Oyuncularımın moralleri çok iyi durumda.''

Bakkal: Denizlispor gündemi belirler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denizlispor 0 - Sivasspor 2
» Kayserispor 2 - Denizlispor 0
» Denizlispor 2 - Kocaelispor 1
» Bursaspor 2 - Denizlispor 0