TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Fenerbahçe git demeden gitmezdim''

YazarMesaj
sivasss_1985
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
sivasss_1985

Futbolcun : Mohammed Ali Kurtuluş

''Fenerbahçe git demeden gitmezdim'' Empty
MesajKonu: ''Fenerbahçe git demeden gitmezdim''   ''Fenerbahçe git demeden gitmezdim'' EmptyCuma Tem. 10, 2009 2:13 pm

''Fenerbahçe git demeden gitmezdim'' Fb22

Fenerbahçe'de iç transferde Volkan Demirel ile Selçuk Şahin resmi imzayı attılar! İmzası yılan hikayesine dönen Volkan "Fenerbahçe git demeden gitmeyecektim" derken, Selçuk ise Fenerbahçeli Selçuk olarak anılmanın büyük onur olacağını ifade etti...

Fenerbahçe'de iç transferde Volkan Demirel ile Selçuk Şahin, Samandıra Kamp Merkezi'nde bulunan basın odasında Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın katılımıyla kendilerini yeniden Fenerbahçe'ye bağlayan imzayı attılar.

Törende ilk olarak sözü alan Sportif Direktör Aykut Kocaman olurken, “2 dev oyuncumuz” dediği isimleri övdü ve şu açıklamalarda bulundu.

İşte
basın toplantısı;

“Daha önce 3 yeni arkadaşımızla buluştuk, bunlar yeni arkadaşlarımızdı. Bugün 2 tane dev futbolcumuzla yan yanayız. Bence çok doğru bir karar alarak hem kulüp hem de kendileri adına büyük Fenerbahçe formasıyla spor yaşamlarını devam ettirme tercihinde bulundular. Ben eski bir futbolcu Aykut Kocaman olarak da çok doğru karar verdiklerini düşünüyorum. Umarım hayırlı olur kendileri için..”

“Önce Selçuk için konuşmam gerekiyor. İlk forma verme şansını yakalamıştım kendisine. O günden beri hep üzerine koydu ve Fenerbahçe’de en uzun süre oynayan futbolcular arasına doğru gidiyor. Dilerim kalitesini daha da artırarak, her gün futbolunun üzerine koyarak bu 3 senenin üzerine de devam eder ve unutulmazlar arasına girer. Ben onlar için en iyi örneğim sanırım. Volkan için de şunu dürüstçe söyleyebilirim, süreç birazcık uzadı ama sonunda güzel bitti. Volkan da Fenerbahçe’nin unutulmazları arasındaki yerini diliyorum ki alacaktır. Bu zamanki performansının üzerine biraz daha koyarak, iş ciddiyeti ve performansını üste çekerek takımına katkı verecektir. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum..”

“Sözleşmesi biten oyuncuların yeniden gelmesi yeni bir transfer gibi oluyor. Burada kalmak için ciddi bir irade gösterdiler.. İkisine de teşekkür ediyorum. Transfer elbette olacaktır.. Selçuk bir oyuncu oynarken buraya transfer olmuştu. Bu bir gelişim. Transfer arayışı olabilir. Önemli olan ciddi bir çalışma temposu içinde oyuncunun o formaya layık olması. Volkan önemli bir eşiği geçti. 6 yabancı, 5 yerliye yer var şu anki sistemde. Bu nedenle Türk oyuncuların kaliteli olması çok önemli.”

-SELÇUK ŞAHİN-
İmzanın iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Selçuk ise şunları söyledi;

“Burada 6 senem geçti. Bu imza benim için çok önemli. Bende yeri çok önemli olan bir insanın yanında imza atıyorum. Aykut hocam benim için çok önemli. Süper Lig’e onunla başladım ve burada olmamda büyük etkisi var. Fenerbahçe’nin hedeflerine katkım olursa ne mutlu bana. Volkan’a da hayırlı olsun diyorum, uzun süredir beraberdik ve bu bozulmadı. Umarım uzun süre bu birliktelik devam eder..”

“Böyle büyük bir camiada bu kadar uzun süre oynamak çok önemli. Aykut hocamı da geçeceğim.. Olumlu olsumuz şeyler yaptım bu zaman kadar. Bundan sonra olumlu yaptığım şeyleri örnek alarak yoluma devam edeceğim. Futbolculuk bittiği zaman Fenerbahçeli Selçuk olarak anılmak da büyük onur. Umarım bunu başarırım.”

“Takıma katkı sağlayacaksa her oyuncu gelebilir. Bir arayış varsa bu hocamızın ve yönetimin tasarrufudur. Hayırlı olacaksa umarım alınır iyi bir oyuncu.”

“3 sene şampiyonluk sözünü gerçekleştirecek olan bizleriz.. Zaten hedefimiz şampiyonluk. Ben geldiğimde 10 senede 8-9 şampiyonluk alırız demiştim. Talihsiz birkaç şampiyonluk kaçırdık. Başkanımızın sözünü gerçekleştirecek olan bizleriz.”

-VOLKAN DEMİREL-
Sözleşme imzalaması yılan hikayesine dönen Volkan Demirel ise imza öncesi olaylar hakkında pek yorum yapmadı fakat “Fenerbahçe git demeden gitmeyecektim” dedi. İşte Volkan’ın sözleri..

“7 senedir beraberiz, umarım 4 sene daha birlikte olacağız. Fenerbahçe’de olduğum için son derece onurlu ve gururluyum. Transferimde emeği geçen başta sayın Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Ali Koç, Şekip Mosturoğlu ve Aykut hocama teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular bana. Onları utandırmayarak Fenerbahçe formasına layık olmak istiyorum.”

“Fenerbahçe’den ayrılmayı göze almadım. Transfer futbolcu için en zor dönemdir.. Ben de zor bir dönem geçirdim ama hayırlısı ile bitti. Geçmiş geçmişte kaldı. Ben de, kulüp de zorluk çekti. Ama artık bunları konuşmayıp önümüze bakmalıyız bence. Bonservisim elimdeydi ve isteyenler elbette ki vardı. Çeşitli teklifler geldi farklı ülkelerden. Ama önce Fenerbahçe’yle konuşacaktım ve Fenerbahçe git demeden gitmeyecektim. Fenerbahçe kal dediği için de kaldım..”

“Duygularımla oynayan biriyim. Bazen agresif davranışlarım aşırı Fenerbahçeliliğimden kaynaklanıyor. 27-28 yaşından sonra kalecilerin olgunlaştığını düşünüyorum. Bundan sonra bu tip hareketlerim tekrarlanmayacaktır.”

“Başkanımız bize güvenerek 3 yıl şampiyonluk bu sözü vermiştir. Zaten her sene hedefimiz şampiyonluktur. Yine bunun için elimizden geleni yapacağız..”

http://www.forumfener.org

''Fenerbahçe git demeden gitmezdim''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-