TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chelsea çıldırmış olmalı!

YazarMesaj
sivasss_1985
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
sivasss_1985

Futbolcun : Mohammed Ali Kurtuluş

Chelsea çıldırmış olmalı! Empty
MesajKonu: Chelsea çıldırmış olmalı!   Chelsea çıldırmış olmalı! EmptyPaz Tem. 12, 2009 4:14 pm

Chelsea çıldırmış olmalı! Ibrahi11

İngiliz basını; Rossoneri'den Brezilyalı golcü Pato için red yanıtı alan Chelsea'nin, Inter'in golcü oyuncusu Zlatan İbrahimoviç için 70 milyon avro artı İtalyan Şampiyonu'nda gündeminde olan Deco ve Ricardo Carvalho'yu önerceğini iddia etti.

News of the World’de yer alan habere göre Chelsea, Zlatan Ibrahimovic’i transfer etmek için Inter’e inanılmaz bir teklif sunacak.

Inter'in sezon öncesi hazırlık kampına katılan ve takımdan kalacağının sinyallerini veren İbra ise yine karar değiştirdi.
Serie A gol kralı yaptığı açıklamada, "Chelsea'nin beni istediğini biliyorum, bu beni oldukça gurulandırdı. Onlar Avrupa'daki en iyi takımlarından biri, Premier Lig ise dünya'daki en iyi liglerden biri" dedi.

Eğer bu transfer gerçekleşirse Chelsea'nin bir oyuncuya ödediği en yüksek bonservis bedeli olacak. Maviler daha önce Ukraynalı golcü Andriy Shevchenko için 34 milyon avro ödemişti.

İngiliz ekibi İsveçli golcünün bonservisi yanı sıra yıllık 12 milyon avroluk maaşını da karşılamak zorunda..

Paranın çok önemli olmadığını belirten İbra, "Kariyerim açısından en doğru karar neyse onu vereceğim. Gittim takıma uyum sağlayacak mıyım;,gittiğim ligde de özel olacak mıyım? Yeteneklerim Premier Lig için uygun mu? cevapları kararımı belirleyecek" dedi.
http://www.forumfener.org

Chelsea çıldırmış olmalı!
1 sayfadaki 1 sayfası