TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Juan Manuel Vargas kararını verdi!

YazarMesaj
Site Habercisi
Admin
Admin
Site Habercisi

Juan Manuel Vargas kararını verdi! Empty
MesajKonu: Juan Manuel Vargas kararını verdi!   Juan Manuel Vargas kararını verdi! EmptySalı Tem. 14, 2009 9:26 am

Juan Manuel Vargas kararını verdi! Vargas10

Adı Fenerbahçe ile de anılan Fiorentina’nın kanat oyuncusu Juan Manuel Vargas, Avrupa'da başarı hedefleyen takımından ayrılmayı düşünmediğini açıkladı.

Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edilen Perulu kanat oyuncu Vargas'tan transferiyle ilgili açıklama geldi!

İtalyan medyasında yer alan haberlere göre; Sarı Lacivertlilerin başarılı oyuncuyu transfer etmek için 15 miyon avroyu gözden çıkardığı iddia edildi. Ancak Vargas'ın İtalyan ekibinden ayrılma düşüncesi yok gibi..

Yahoo Sport'a açıklamada bulunan Perulu oyuncu, "Geleceğim ne mi olacak? Çok basit, Fiorentina benim geleceğim. Fiorentina’da kalıyorum. Çünkü Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum” dedi.

Eski Catanialı oyuncunun adı geçtiğimiz yaz Napoli'yle de anılmıştı, ancak şu ana kadar Güney ekibinin herhangi bir girişimde bulunmadığı belirtildi.

Juan Manuel Vargas kararını verdi!
1 sayfadaki 1 sayfası