TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Efsaneden Roberto Carlos'a övgü

YazarMesaj
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Efsaneden Roberto Carlos'a övgü Empty
MesajKonu: Efsaneden Roberto Carlos'a övgü   Efsaneden Roberto Carlos'a övgü EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 12:21 am

Efsaneden Roberto Carlos'a övgü 874020090314011903750
İspanya'nın dünyaca ünlü kulübü Real Madrid'in efsanevi futbolcusu Emilio Butragueno, Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos'dan övgüyle bahsetti.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Santral Yerleşkesi'nde yapılan ''Spor Yönetimi Programı''nın tanıtımına katılan Butragueno, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Real Madrid'den ayrıldıktan sonra kariyerini Fenerbahçe'de sürdüren Roberto Carlos ile ilgili bir soru üzerine Butragueno, ''Roberto Carlos sahip olduğumuz en iyi oyunculardan biriydi'' dedi.
Emilio Butragueno, Roberto Carlos'un İspanya'da çok sevildiğini belirterek, ''Roberto Carlos, süper bir oyuncu. Taraftarların da çok sevdiği bir oyuncuydu. Fenerbahçe'de de başarılı olmaya devam edeceğini düşünüyorum'' diye konuştu.
İspanyol teknik direktörler Del Bosque ve Luis Aragones'in Türkiye'de başarılı olamamasıyla ilgili bir soru üzerine ise Butragueno, ''Del Bosque ve Luis Aragones, İspanya'da gayet prestijli, ünlü ve başarılı çalıştırıcılardır. Türkiye'de neden başarılı olamadılar, bilmiyorum. İspanya'da sadece haberleri alıyoruz, ama arka planda neler olduğunu bilemiyorum'' dedi.
Butragueno, Arjen Robben'in Fenerbahçe'ye transferinin söz konusu olup olmadığıyla ilgili bir soruyu ise ''Bilmiyorum, çünkü ben artık yönetim işleriyle uğraşmıyorum'' diye yanıtladı.

Efsaneden Roberto Carlos'a övgü
1 sayfadaki 1 sayfası