TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu

YazarMesaj
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu Empty
MesajKonu: Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu   Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu EmptyCuma Tem. 17, 2009 12:36 pm

Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu 207020090717120535928
Beşiktaş'ın yeni transferi Erhan Güven, siyah-beyazlı takıma transferinin hiç beklemediği bir anda olduğunu belirterek, ''Beşiktaş'a gelmek çok gurur verici bir olay'' dedi.

Erhan Güven, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, menajerinin hiç beklemediği bir anda Beşiktaş'ın kendisini istediğini söylediğini anlatarak, ''Ben de düşünmeden kabul ettim ve imzayı attım. Büyük bir mutluluk yaşıyorum şu anda. Beşiktaş'a gelmek benim adıma çok gurur verici bir olay'' diye devam etti.
Sağ bekte de stoperde de iyi olduğunu vurgulayan Erhan, ''Stoperde daha az efor harcıyorsunuz, ama dörtlü sistemde bek oynadığınız zaman önünüzdeki koridor size emanet. Yani sahanın sağ tarafında defalarca gidip gelmeniz gerekiyor. Kafa toplarında ve markajda iyi olduğumu düşündüğüm için stoperde de etkiliyim'' dedi.
Sağ bekte Ekrem ile aralarında yaşanacak rekabetten Beşiktaş'ın kazançlı çıkacağını dile getiren Erhan, teknik direktör Mustafa Denizli'nin iyi ve formda olana formayı vereceğini ifade etti.
Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu 245720090717120551604-''GENÇLERİN İBRAHİM ÜZÜLMEZ'DEN ÖĞRENECEĞİ ÇOK ŞEY VAR''-
Erhan Güven, Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez'den gençlerin öğrenmesi gereken çok şey olduğunu düşündüğünü kaydetti.
''Bu yaşında bile inanılmaz bir özveri gösteriyor'' diyen Erhan, ''Yıllardır oynadığı pozisyonu korudu, yerini kimseye kaptırmadı. Umarım ben de onun gibi kalıcı bir isim olurum. Benden çok şey beklendiğinin farkındayım. Buraya sorumluluklarımın bilincinde geldiğim için üzerimde herhangi bir baskı yok diyebilirim'' dedi.
Erhan, yeni bir ortama ve şampiyon bir takımın kadrosuna dahil olacağı için ilk başta çekindiğini belirterek, şöyle devam etti:
''Buraya geldikten sonra gördüklerim sayesinde bu çekingenliğimi kısa sürede üzerimden attım. İbrahim Üzülmez, Rüştü ve Yusuf ağabeyler ve diğer takım arkadaşlarım, gerek saha içinde, gerek saha dışında benimle çok ilgilendiler. Bu sayede havaya ve atmosfere de hemen uyum sağladım. Zaten buraya gelince şunu çok iyi anladım ki, kazanılan şampiyonlukta en önemli faktör takım içindeki arkadaşlıkmış.''
-''ÇOK FAZLA DIŞARIDA OLAN BİRİSİ DEĞİLİM''-
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nin ormanın içinde, son derece modern bir tesis olduğunu belirten Erhan, ''Tesislerde kalmayı tercih ettim, belki ileride eve çıkarım'' dedi.
Şu anda hayatından çok memnun olduğunu anlatan Erhan, şunlar kaydetti:
''Zaten günde iki idman yapıyoruz. Yapacak çok fazla bir şey de yok aslında. Dışarıya da fazla çıkmıyorum. Bir kere İsmail Köybaşı ile dışarıya yemeğe gittik, hepsi o. Açıkçası çok fazla dışarıda olan birisi değilim. İdman ve ev arasında bir hayat sürüyorum genellikle. Ara sıra izinli olduğumuzda belki dışarı çıkarım, ama sezon içerisinde beni neredeyse hiçbir zaman dışarıda göremezsiniz.''
Erhan, savunmada oynamasına rağmen az kart görmesiyle ilgili, kart görmemek için dikkatli oynadığını ifade ederek, ''Aslında sert bir oyuncuyum, ama bunu futbolun izin verdiği ölçüde uygulamak için çabalıyorum. İkili mücadelelerde ayakta kalmaya çalışıyorum. Hakeme itirazın bir şey değiştirmeyeceğinin de farkındayım. Durum böyle olunca kart görmeniz de zor oluyor'' dedi.

Bir anda kendini Beşiktaş'ta buldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-