TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu

YazarMesaj
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu Empty
MesajKonu: Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu   Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 12:26 pm

Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu 524320090623122023330

Galatasaray'ın yeni transferi Gökhan Zan, sarı-kırmızılı camiaya çabuk adapte olduğunu söyledi.

Milli futbolcu Gökhan Zan, eşi Diana ile birlikte Hatay'da kuzeni Elmas Yabancı'nın düğün törenine katıldı.
Yeni takımı Galatasaray forması altında ilk resmi maçına Kazakistan'da FC Tobol ile yapılan UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk karşılaşmasında çıkan tecrübeli futbolcu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''1-1'lik skor bizim için avantaj. Ama yine de işi sıkı tutarak, turu geçmek istiyoruz. Ayrıca ilk kez Ali Sami Yen Stadı'na seyircimizin karşısına çıkacak olmam da bana heyecan veriyor. Turu geçeceğimize inanıyorum'' dedi.
Zan, Galatasaray'ın Avrupa'da kendini kanıtlamış bir ekip olduğunu belirterek, şöyle konuştu:
''Sarı-kırmızılı camiaya çabuk adapte oldum. Özellikle takım içerisindeki arkadaşlık çok üst düzeyde. Teknik direktör Frank Rijkaard, takımın başarısı için olağanüstü çaba gösteriyor. Deneyimlerini bizlere aktarıyor. Galatasaray'ın bu sezon bütün kupalara talip olduğunu vurgulamak istiyorum. Ama öncelikle Tobol maçını düşünüyoruz. Turu geçerek, Galatasaray'a yakışanı yapmak istiyoruz.''
Düğün töreninde hemşehrilerinin ilgi odağı olan Zan, piste çıkıp damat Ercüment Aslan ile gelin Elmas Yabancı'ya eşlik ederek oyunlar oynadı.

Gökhan Zan G.Saray'a çabuk adapte oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-