TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu)

YazarMesaj
Site Habercisi
Admin
Admin
Site Habercisi

''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu) Empty
MesajKonu: ''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu)   ''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:30 pm

''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu) Selcuk11

Almanya kampına devam eden Fenerbahçe'de Selçuk Şahin, "yeni Daum'dan", kendi mevkiisine yapılması düşünelen transfere kadar bir çok konuda yorumlarda bulundu...

Selçuk Şahin'in açıklamaları şu şekilde;
“Almanya kampında Daha çok taktiksel yönde çalışıyoruz. Burada hava şartları da uygun. Kampın sonuna geldik, son hazırlık maçını da yaparak Türkiye’ye döneceğiz. Şimdiye kadar ufak tefek sakatlıklar dışında bir sorun yaşamadık, umarız bu şekilde kampı bitiririz.”

“Transfer başladığında biliyorduk arayışlar olduğunu. Ben daha önce de söyledim, takıma faydalı olacaksa, her oyuncuya kapımız açık. Yönetimimiz ve hocamız istiyorsa bu adam alınacaktır. Bize sadece rekabete girmek düşüyor. Zaten gelen oyuncuyu değerlendirmek bize düşmez, kaliteli olacaktır muhakkak. Bize küsmek düşmez. Hocamız kim iyiyse ona forma şansı verecektir. Daha önce de kendisiyle çalıştığım için bunu biliyorum. Benim oynadığım mevkiye de transfer yapılsa beni moral anlamında etkilemez.”

“Eski hocalar hakkında yorum yapmak istemem. Ama Aragones dünya çapında bir hocaydı. Kendisiyle 1 yıl çalıştım ve gurur duydum bu nedenle. Daum ile daha önce de çalıştıuk. Yine aynı disiplinle geldi. Disiplin yönünden taviz verdiği söylenemez.. Bu da takım adına çok güzel.. Bize fiziksel anlamda yüklediği kadar psikolojik anlamda da yükleme yapıyor yaptığı toplantılarla. Bu da takım için çok önemli açıkçası. Sadece fizik kondisyon yeterli değil.. Geçen yıla göre yeni arkadaşlarımız var ama yine de kaliteli bir kadroyuz fakat ortada bir başarısızlık vardı geçen sezon. Bunun nedenlerini de kendi aramızda konuşuyoruz. Daum geldiği döneme göre daha aktif, hareketli ve biraz daha istekli. Yeni bir heyecanla geldiği için sanıyorum böyle. Geldiği ilk dönemde de kötü bir sezonun ardından gelmişti.. Yine kötü bir sezondan sonra geldi. Kötü bir takımı nasıl toparlayacağını biliyor. Bu nedenle psikolojik destek sağlıyor. Disiplini dışında yine eğlenceli idmanlar yaptırıyor. En basitinden bir Lunapark aktivitesinde çok güzel eğlenmiştik. Yoğun program arasında bunlar güzel.. Bunun dışında pek bir değişiklik yok. Çok profesyonel ve işine çok sadık birisi kendisi”

“Sezon başında her büyük takım şampiyonluğa oynuyoruz der’, biz de tabii kupalara talibiz. Bize elimizden geleni yapacağız bunları almak için. Çok büyük aksilik olmaz ve takım havası yakalarsak, bence en güçlü adaylarından biriyiz. Umarım aksilikler yaşamayız. Camia, stat, takım, hoca ve yönetim olarak büyük hedefleri olan bir camiayız. Umarız bu başarıyı yakalayabiliriz. Şimdilik her şey yolunda. Nasıl başlarsak öyle devam eder.. Çok zaman kalmadı ama iyi çalışıyoruz. İyi start alırsak devamı gelir..”

''Bize küsmek düşmez!'' (Videolu)
1 sayfadaki 1 sayfası