TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sambacılar iddialı geldi! (Videolu)

YazarMesaj
Site Habercisi
Admin
Admin
Site Habercisi

Sambacılar iddialı geldi! (Videolu) Empty
MesajKonu: Sambacılar iddialı geldi! (Videolu)   Sambacılar iddialı geldi! (Videolu) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 9:28 am

Sambacılar iddialı geldi! (Videolu) Fb27

Fenerbahçe'nin Corinthians'tan transfer ettiği Andre Dos Santos ve Cristian Oliveria İstanbul'a geldi.. İlk açıklamalarını yapan Brezilyalılar, ididalı konuştular...

Brezilya'nın Corinthians takımından transfer edilen, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Kamer ile İstanbul'a gelen iki futbolcuyu, ****** Havalimanı'nda bir grup taraftar sevgi gösterileriyle karşıladı. Fenerbahçe Kulübü İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar ve dış ilişkiler müdürü Turgut Acar da yönetici Kamer ve futbolcuları karşılamak üzere havaalanında hazır bulundu.
Asbaşkan Cihan Kamer ile birlikte İstanbul'a gelen yeni transferler ilk açıklamalarını da yaptılar.

Cihan Kamer, Andre Dos Santos ve Cristian Oliveria'nın açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

KAMER: "HAYIRLI OLSUN"
Transfer görüşmelerini yapan yönetici Cihan Kamer, iki oyuncunun bütün Febnerbahçe camiasına hayırlı olmasını dileyerek, "Başkanımız 3 şampiyonluk sözü vermişti. Bunu gerçekleştirebilmek için elimizden geldiği kadar çalışıyoruz. Taraftarlarımızı mutlu edebilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Birçok büyük kulübnü redderek Fenerbahçe'yi tercih ettiler. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Transferin gerçekleşmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan destek verdi. Transferlerimiz umarım bizi utandırmazlar. Brezilya'da protesto var. Taraftar inanılmaz üzgün. Neden en iyi oyuncularımzı sattınız diye tepki gösteriyorlar" diye konuştu.

SANTOS: "BAŞARILI OLACAĞIMIZDAN EMİNİM"
Futbolculardan Andre Dos Santos ilk açıklamasında şunları söyledi:
"Bu misafirperverliği beklemiyordum. Umarım Fenerbahçe'ye şans getiririz. Hedefimiz Fenerbahçe'ye şammpiyonluklar kazandırmak ve başarılı olacağımızdan eminim. Çok iyi referaslarımız vardı. Fenerbahçe'den Türkiye'den İstanbul'dan çok güzel bahsettiler. Burada olmamızın en büyük rolü Cihan beye ait. Ona çok teşiekkür etmek istiyorum. Burada olmaktan çok mutluyuz."

CRISTIAN: "İNŞALLAH UĞURLU GELİRİZ"
Diğer transfer Cristian'ın ilk açıklamaları ise şöyle oldu:
"Çok mutluyuz. İnşallah uğurlu geliriz. Fenerbahçe'nin başarılırının devamını sağlarız. Başarılı olacağımıza inanıyoruz.
Roberto Carlos, Alex, Deivid ile aynı takımda oynayacak olmak çok büyük mutluluk. Onlarla beraber oynama fırsatını çok büyük şans olarak görüyorum. Onlarla birlikte başarılı olacağımızdan eminim" dedi.

Futbolcular açıklamalarından ardından kendilerini karşılayan taraftarın sevgi gösterileri arasında havaalanından ayrılarak Fenerbahçe Konuk Evi'ne hareket ettiler.

Sambacılar iddialı geldi! (Videolu)
1 sayfadaki 1 sayfası