TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

''En iyiler Barça'da oynamalı''

YazarMesaj
Site Habercisi
Admin
Admin

MesajKonu: ''En iyiler Barça'da oynamalı''   Ptsi Tem. 27, 2009 6:11 pm

Transferini tamamlamak için Barcelona'ya gelen Zlatan İbrahimovic'ten açıklamalar geldi. Yıldız oyuncu, "En iyiler Barça'da oynamalı" diyerek ezeli rakiplerine göndermede bulundu.

Transferi için İspanya'da bulunan Ibra, Katalan ekibinin televizyonu ve resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

İsveçli golcü hislerini tarif edemeyeceğini belirterek, "Herşey gerçekleşmiş gözüküyor, sadece imzama kaldı. Bütün bunları yaşadığım için gerçekten çok mutluyum. Herşey tamamlandığı zaman, dünyanın en mutlu insanı ben olacağım" dedi.

"Barça'ya gelmek kim istemez?"
Geçtiğimiz sezonun Serie A gol kralı sözlerini şöyle sürdürdü;
"Bütün oyuncular Barcelona'ya gelmek ister, ama herkes gelemez. Barça'nın benimle ilgilendiğini öğrendiğimde, menajerime bu işi bitirmesini söyledim, o da gayet iyi bir iş çıkardı. Barça'ya gelmek kim istemez? Bence en iyi oyuncular, Avrupa'nın hatta Dünya'nın en büyük kulübünde oynamak ister. En iyi oyucular Barça'da oynar umarım bende onlardan biri olurum" diyerek mutluluğunu tarif etti.

"İyi oyuncu olduğumu herkes biliyor"
Barcelona'nın parçası olmak istediğini belirten yıldız oyuncu;
"Buraya herkesin bildiği kalitemle geldim. Barcelona gibi yetenekli bir oyun tarzım var, Inter'de yaptıklarımı burada da yapmak istiyorum. Beni oyucu olarak tanıyanlar neler yapabileceğimi bilirler. Barça'nın nasıl oynadığını öğrenmek istiyorum. Her pozisyonda şampiyonluk yaşamış oyuncular var" şeklinde sözlerine devam etti.

"Herşey için hazırım"
İsveçli süper yıldız; "Buraya gelirken herşey için hazırım, herkes gibi bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım ve herkes bundan hoşlanacak" dedi.
Kullanıcı profilini gör

''En iyiler Barça'da oynamalı''
1 sayfadaki 1 sayfası