TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sezer Öztürk gemileri yaktı!

YazarMesaj
Site Habercisi
Admin
Admin
Site Habercisi

Sezer Öztürk gemileri yaktı! Empty
MesajKonu: Sezer Öztürk gemileri yaktı!   Sezer Öztürk gemileri yaktı! EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 9:00 am

Sezer Öztürk gemileri yaktı! Sezer11

Manisaspor'un genç yıldızı Sezer Öztürk, kulübüne rest çekti, Galatasaray'a gitmek istediğini söyledi...

Radyospor'da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na açıklamalarda bulunan Sezer, “Manisaspor sözleşmeni uzatalım şeklinde bir teklif yaptı. Kabul etmedim. Galatasaray’dan teklif aldım ve artık Florya’da çalışmak istiyorum. Bu düşüncemi başkan Kenan Yaralı biliyor” dedi.

GALATASARAY’IN TEKLİFİNİ KABUL ETTİM
Galatasaray’a transferi an meselesi olan Sezer Öztürk, Radyospor’a birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.

Sarı kırmızılı kulüpten teklif aldığını ve bunu kabul ettiğini açıklayan Sezer Öztürk, “Ben gitmek istiyorum. Manisaspor kulübünün bu konuda onay vermesi gerekiyor. Belirsizlik kafamı karıştırdı. Bir iki gün içerisinde transferin sonuçlanmasını bekliyorum” dedi.

MANİSASPOR’DA KALMAK İSTEMİYORUM
Üç yıldır Manisaspor’da forma giydiğini hatırlatan genç futbolcu, Takımı Süper Lig’e taşıdık. Bir yıl daha sözleşmemiz var. Başkan Kenan Yaralı sözleşmemizi uzatmamızı istedi, ama ben kabul etmedim. Kenan Yaralı’ya sözleşmemi uzatmak istemediğimi Galatasaray’a gitmek istediğimi açık bir şekilde söyledim” şeklinde konuştu.

RİJKAARD’IN 11’İNDE YER BULURUM
Sezer kendisine çok güvendiğini ve sarı kırmızılı takımda 11’de forma giyeceğini belirterek, Galatasaray’da oynamak istiyorum. Özelikle genç futbolculara şans veren bir kulüp… Kendime güveniyorum. Galatasaray’da 11’de oynayacağım. Ben 18 yaşında Bundesliga’da Leverkusen’de oynadım. Büyük takımların havasını çok iyi biliyorum. Ayrıca oradaki kaliteli futbolcu topluluğu benim daha da iyi bir performans göstermemi sağlayacaktır” dedi.

UFUK DA GALATASARAY’I İSTİYOR
Kaleci Ufuk Ceylan’ın da Manisaspor yönetiminin sözleşme uzatma teklifini redettiği ve Galatasaray’a gitmek istediğini söylediği öğrenildi. Ufuk konusunda da ısrarcı olan Galatasaray yönetimi paranın yanında Aykut Erçetin’i de Manisaspor’a önerdi.

Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan konusunda oldukça tepkili olan Manisaspor yönetiminin ise bu iki futbolcuyu kadro dışı bırakmayı düşündüğü bildirildi.

Sezer Öztürk gemileri yaktı!
1 sayfadaki 1 sayfası