TurkHoliGan.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkHoliGan.Net

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bazen karşılıksız

3 posters
YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Takımım : Fenerbahçe
Futbolcun : Semih ŞENTÜRK

Bazen karşılıksız Empty
MesajKonu: Bazen karşılıksız   Bazen karşılıksız EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 10:27 pm

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler, yaşlı adamı hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar.

Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup
Olmadığını inceleyeceklerini söylemişler. Yaşlı adam huzursuzlanmış ve acelesi olduğunu, tetkik istemediğini söylemiş.

Hemşireler merak la acelesinin sebebini sormuşlar. Adamcağız da: 'Karım huzur evinde kalıyor, her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geç kalmak istemiyorum.' demiş.

'Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde.' Demiş bir hemşire. Adam üzgün bir ifade ile 'Ne yazık ki karım Alzheimer hastası ve benim kim olduğumu bilmiyor.' demiş.

Hemşireler hayretle: 'Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor, neden her gün onunla kahvaltı yapmak için koşturuyorsunuz?' demişler.

Adam buruk bir sesle 'Ama ben onun kim olduğunu biliyorum.' demiş.
http://www.turkholigan.net
SU DAMLASI
Moderatör
Moderatör
SU DAMLASI

Takımım : FenerBahçe
Futbolcun : Semih Şentürk

Bazen karşılıksız Empty
MesajKonu: Geri: Bazen karşılıksız   Bazen karşılıksız EmptySalı Ara. 16, 2008 11:26 am

çok güzel bir aşk ya... Allah herkese nasip etsin...
rabish1907
Üye
Üye
rabish1907

Futbolcun : ..feRnando toRres..

Bazen karşılıksız Empty
MesajKonu: Geri: Bazen karşılıksız   Bazen karşılıksız EmptyCuma Ocak 09, 2009 11:19 pm

SU DAMLASI demiş ki:
çok güzel bir aşk ya... Allah herkese nasip etsin...

amin...

Bazen karşılıksız
1 sayfadaki 1 sayfası